Kohvrid, kotid

Kohvrid, kotid

Kõik alates paagikottidest, sadulakottidest ja alumiiniumist sõidukohvritest - mootorratta kohvrid ja kotid igaks elujuhtumiks!

SW-MOTECH loob ja disainib pagasisüsteeme mootorrattaentusiastidele üle maailma. Iga toode on disainitud Saksamaal, võttes arvesse reaalseid kasutajakogemusi ja nõudeid. Tooted on kõrgkvaliteetsed ja ergonoomilised, mugavad ning praktilised. SW-Motech'i insenerid ja disainerid on kirglikud mootorrattainimesed, mispärast on iga toote kontseptsioon perfektsete detailidega, loodud seiklusteks linnatänavatel, maanteel, kurvilistel põlluvaheteedel, mägiradadel või randadel. SW-Motech'i paagikotidTRAX ADV premium alumiiniumkohvridsadulakotid  või veekindlad Drybag kotid on silmapaistva kvaliteedi, paindlikkuse, kasutajasõbalikkuse, hea hinna ja kvaliteedi suhtega. Legend Gear vintage-stiilist inspireeritud pagas järgib viimaseid trende ja on loodud tõelistele legendidele ja mitmesugustele klassikalistele mootorratastele.

Mootorrattapagas, mis sobitub Sinu personaalsete vajaduste ja sõidustiiliga, suurendab sõidurõõmu ja turvalisust ning mugavust. Tooteid on testitud reaalsetes elusituatsioonides. Vali oma lemmik!