SW-Motech uued PRO paagikotid


SW-MOTECHI PAAGIKOTTIDE UUS GENERATSIOON ON KOHAL!PRO paagikotid on saanud täiesti uue ilme tänu klientide tagasisidele, soovitustele ja soovidele. Suuremad välitaskud, elegantne disain. Koti küljes oleva "rail" tüüpi rõngakinnituse abil saad koti asukohta rattal reguleerida täpselt nii, nagu tarvis on. Tänu viimati nimetatud rõngale, mis juba on koti külge kinnitatud, pole vaja enam kotist auke läbi puurida. Kott kinnitub ratta külge ülitugeva magneti abil, mida saab samas eemaldada ja kinnitada ühe käega. Võid olla kindel, et kott püsib ka karmimal maastikul sõites ratta küljes. Iga koti juurde kuulub mudelipõhine paagirõngas (saadaval eraldi) - välja arvatud Enduro mudel, mis kinnitub rihmadega.

PRO uus paagirõngas on arendatud veelgi parema kasutamise nimel ideaalseks. Juhtmagnetid suunavad koti kinnituma täpselt õigesse kohta. Kott püsib paigal nii suurtel kiirustel kui ebatasasel maastikul. Paagirõngad on mudelipõhised. Laseb kotti tankimise ajaks kerge vaevaga nihutada.

PRO MICROUue seeria väikseim paagikott: PRO micro sobib peaaegu igale paagile. Transpordi oma isiklikke asju nagu dokumendid, rahakott vms turvaliselt iga ilmaga. Nagu teised paagikotidki, istub Micro EVA plastikust põhja peal mis hoiab teda kenasti vormis. Luku abil saab mahtu suurendada, kui tarvis. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga.

Maht: 3-5L. Mõõdud: 27 x 20.5 x 11 cm, kaal 810 g

PRO DAYPACKUniversaalne sobivus muudab Daypack'i sarnaselt Micro'le universaalseks kaaslaseks Sinu igapäevasõitudele ja matkadele. Ajatu ja elegantne disain! Daypack'i mahtuvus on Micro omast suurem ning sellel on paar lisaomadust. Daypack on saadaval ka magnetilise paagikotina, mida saab kombineerida pea iga teraspaagiga. Tugevad magnetid tagavad püsivuse isegi ebatasasel pinnasel. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Luku abil saab koti mahtu suurendada vastavalt vajadusele. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga.

Maht: 5-8L. Mõõdud: 29.5 x 22.5 x 12.5 cm, kaal 950 g


PRO ENGAGEPRO Engage on ideaalne kasutamiseks ümarate paakidega. Nagu teisedki PRO paagikotid, on Engage valmistatud vastupidavast, UV-kindlast 1680D ballistilisest nailonist veekindla siseosa kattega. Ballistiline nailon kaitseb koti sisu põrutuste, tuule ja muude ilmastikutingimuste eest. Luku abil saab koti mahtu suurendada vastavalt vajadusele. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga.

Maht: 7-10L. Mõõdud: 35 x 26.5 x 20 cm, kaal 1,085 g

PRO SPORTPRO Sport on ideaalne valik sportlikele ratastele. Disainitud lamedamate paakide jaoks. Mahuga 12-17L on see kott hea kaaslane igasugustele ettevõtmistele. Kõik vajalikud ja tähtsad asjad saavad turvaliselt hoitud. Kotil on kaks välimist taskut. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga. Helkurdetailid aitavad ratast pimedas paremini nähtavaks teha. 

Maht: 12-17L. Mõõdud: 39.5 x 31.5 x 16.5 cm, kaal 1,425 g


PRO ENDUROMõnedele mootorratastele ei saa pakkuda paagirõngast. Sellisel juhul sobib kenasti rihmadega Enduro! Mõeldud matkaratastele järsult kaldus paakidega - match made in heaven! Paagi täitmisel saab koti kiirvabastusklambrite abil kõrvale lükata. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Helkurdetailid aitavad ratast pimedas paremini nähtavaks teha. Valmistatud tugevast ballistilisest nailonist, mis peab vastu igasugustele ilmastikutingimustele.

Maht: 12-15L. Mõõdud: 35 x 31.5 x 20 cm, kaal 1,050 g

PRO CITYPRO City on loodud adventure ratastele ja teistele ratastele, millel on järsu kaldega paagid. Kuigi mahtu on kuni 14L, ei jää see tänu kitsale profiilile kuidagi ette ega segama, isegi täismahus. Kott peab vastu igasugustele ilmastikutingimustele. Kaks välimist taskut sobivad ideaalselt väiksemate asjade kaasavõtmiseks, nagu dokumendid, võtmed vms. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Helkurdetailid aitavad ratast pimedas paremini nähtavaks teha. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga.

Maht: 11-14L. Mõõdud: 37 x 29.5 x 25 cm, kaal 1,290 g


PRO TRIALPRO Trial on parim kaaslane pikamaasõitudele. Mahtuvuseks kuni 18L ja lisaruum kahe välimise tasku näol. Sobib ideaaselt kergelt kumeratele paakidele. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks. Helkurdetailid aitavad ratast pimedas paremini nähtavaks teha. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga. 

Maht: 13-18L. Mõõdud: 37 x 31 x 24 cm, kaal 1,375 g

PRO GSPRO GS on seeria suurim ning loodud järsu kaldega paakidega ratastele nagu näiteks BMW R 1250 GS. Lisamahtu pakuvad kaks välimist taskut. Tugev ja vastupidav, hoiab hästi kuju. Tänu suurele mahule sobib hästi pikkadeks sõitudeks. Helkurdetailid aitavad ratast pimedas paremini nähtavaks teha. Koti juurde saab osta magnetilise mudelipõhise paagirõnga. M.O.L.L.E kinnitust saad kasutada näiteks telefoni või tahvelarvuti koti külge kinnitamiseks.

Maht: 16-20L. Mõõdud: 42 x 34 x 30 cm cm, kaal 1,540 g